Vjen “A ke” nga Alida feat MO43, një super bashkëpunim

Mediale Vip

Vjen “A ke” nga Alida feat MO43, një super bashkëpunim

Nga: Maksim Gjokaj Më: 19 janar 2021 Në ora: 15:29
Alida feat MO43

Ajo nuk gabon kurrë në ofertat që ka për të bashkëpunuar.

Kjo është këngëtarja Alida Duka e cila sapo na është prezantuar me projektin më të ri muzikor, që duket se ka qenë artisti i huaj që e ka ftuar shqiptaren e famshme në këtë duet.

Kënga mban titullin  "A ke" dhe është një baladë mjaft e bukur, ku beat është prodhuar nga STINE e Mix-Master nga Luke Kray.

M043 është një artist i njohur me origjinë turke por që ka lindur në Gjermani, dhe duket se janë përshtatur mjaft bukur të dy në këtë super projekt që ia vlen ta dëgjoni. Kënga ka ardhur me një super klip realizuar në Zvicër nga Moritz Giesl.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat