Salma Hayek arrin 17 milionë ndjekës në Instagram

Mediale Vip

Salma Hayek arrin 17 milionë ndjekës në Instagram

Më: 19 janar 2021 Në ora: 15:41
Salma Hayek

Salma Hayek po feston një arritje që ka bërë së fundmi në rrjete sociale: 17 milionë ndjekës në Instagram.

Aktorja, e nominuar për ‘Oscar’, reagoi për lajmin emocionues dhe deklaroi se ishte mirënjohëse për mbështetjen e tyre.

“17 milionë”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë bashkangjitur një ‘emoji’ të zemrës së gjelbër.

Hayek publikoi një seri fotografish, në të cilat tregonin yllin të veshur me një fustan po ashtu ngjyrë të gjelbër.

Dukjen e kompletoi me një gjerdan në qafë e po ashtu edhe me vathë të tillë.

Një foto tjetër përmbante fjalën “Shtatëmbëdhjetë” të shkruar në rërë.

Fansat menjëherë reaguan me komente duke e uruar Salma për arritjen në rrjete sociale e gjithashtu edhe për fotot mahnitëse.

“E keni merituar e dashur”, ka shkruar një person. “Me të vërtetë bukur”, shtoi një tjetër. “E mahnitshme”, vazhdoi tjetri.

Salma Hayek deri më tani ka bërë rreth 1857 postime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat