Sara Hoxha publikon fotografitë e para që nga lindja e vajzës, komenti i Ledrit është epik

Mediale Vip

Sara Hoxha publikon fotografitë e para që nga lindja e vajzës, komenti i Ledrit është epik

Më: 19 janar 2021 Në ora: 22:14
Sara Hoxha

E dashura e Ledri Vulës është shfaqur në formë edhe pas lindjes.

Sapo ka publikuar fotografi në Instagram veshur me veshje sportive.

Sara ka zgjedhur veshjen me ngjyrë të bardhë, atlete me ngjyrë të zezë dhe një kapuç dimri.

“Bëj gjërat e mia, por unë jam gati të vij e pastër, jo si ti”, ka shkruar në postim.

Sara mori komente të shumta pozitive nga fansat edhe Ledri ishte ai i cili i shkroi një koment, “Gangsta mami” e ka quajtur reperi.

Ndryshe, çifti janë bërë prindër për herë të parë dhe po e shijojnë jetën familjare.

Image
Image

 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat