Baby G provokon me gjoksin, teksa pozon e shtrirë

Mediale Vip

Baby G provokon me gjoksin, teksa pozon e shtrirë

Më: 19 janar 2021 Në ora: 22:44
Baby G

Këngëtarja ka publikuar fotografi provokative.

E shtrirë në veshje sportive, Baby G duket tejet në formë.

Artistja shqiptare ka marrë vëmendje me pozën e publikuar teksa ka venë në pah gjoksin joshës.

Ajo në mbishkrimin e imazhit iu ka parashtruar një pyetje fansave. “Baby G me flokë të shkurtër apo të gjatë”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, këngëtarja gjatë vitit 2020 nuk ka qenë edhe aktive me projekte muzikore, i fundit është bashkëpunimi me Escobars dhe Grido me këngën “Kuq e zi” oublikuar 6 muaj më parë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat