Oriola Marashi si mbretëreshë në fotosesionin e ri

Mediale Vip

Oriola Marashi si mbretëreshë në fotosesionin e ri

Më: 19 janar 2021 Në ora: 23:08
Oriola Marashi

Modelja shqiptare ka publikuar imazhe nga fotosesioni i ri që ka realizuar.

E veshur me fustan ngjyrë të kuqe të ndezur dhe reçipeta ngjyrë gri përzier me të gjelbër, Oriola është shfaqur madhështore

E rregulluar nga Arbër Bytyqi grimin dhe flokët, fustanin nga Lena Berisha modelja ka shkëlqyer.

Në Instagram ka publikuar fotografitë e cila mori komente të shumta dhe pëlqime nga ndjekësit.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat