Lady Gaga dhe JLo performuan himnin kombëtar në inagurimin e Joe Biden

Mediale Vip

Lady Gaga dhe JLo performuan himnin kombëtar në inagurimin e Joe Biden

Më: 20 janar 2021 Në ora: 18:02
Lady Gaga dhe JLo

Lady Gaga dhe Jeniffer Lopez kanë përfunduar performancën e tyre në inaugurimin e Joe Biden.

Të dyja artistët e njohura me famë botërore interpretuan me plot emocion himnin amerikan.

E para ishte Lady Gaga ajo e cila performoj dhe pas saj këngëtarja spanjolle Jeniffer Lopez. E veçanta e performancës së tyre ishte se e interpretuan live.

Ndryshe, Joe Biden sapo dha betimin si presidenti i ardhshëm i 46-të më radhë i SHBA-ve.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat