Atdheu surprizon gjithmonë me romanticitetin e tij, ja çfarë i bëri Melisës

Mediale Vip

Atdheu surprizon gjithmonë me romanticitetin e tij, ja çfarë i bëri Melisës

Më: 20 janar 2021 Në ora: 19:07
Melisa dhe Atdheu

Atdheu solli një violinist në takimin me Melisës. Por, mos ishte kjo me nënkuptim për Sindin që gjithashtu është violiniste.

Në takimin e dytë mes Melisës dhe Atdheun, atmpsfera u bë shumë romantike. Me një violinë në sfond, Atdheu nxjerr nga xhaketa një trëndafil të bardhë për Melisës. “E bardhë sepse simbolizon pafajësinë”, i thotë ai Melisës.

Ky është takimi i dytë midis dy të rinjve dhe afrimiteti midis tyre nuk ka munguar.

Ndërkohë në studio, të dy shfaqen me një “look” të kuruar, Atdheu me nje model të ri flokësh dhe e pranojnë se paraqitja e tyre është për t’i kushtuar rëndësi këtij takimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat