Zbulohet kuptimi i simbolit të pëllumbit që Lady Gaga e e vendosi në veshje gjatë inaugurimit të Biden

Mediale Vip

Zbulohet kuptimi i simbolit të pëllumbit që Lady Gaga e e vendosi në veshje gjatë inaugurimit të Biden

Më: 20 janar 2021 Në ora: 20:12

Këngëtarja e njohur përveç performancës mori vëmendje edhe me një detaj.

Në veshjen që kishte zgjedhur, Lady Gaga vendosur mbante edhe një simbol të pëllumbit i cili mbante në sqep një degë ulliri.

Të veçantën e këtij simboli e zbuloi vetë artistja e njohur duke ia treguar kuptimin se pse e kishte vendosur.

Me anë një postimi në Twitter ajo tha se identifikon paqen.: ‘Një pëllumb që mban një degë ulliri. Le të bëjmë paqe të gjithë me njëri-tjetrin”, ka shkruar Lady Gaga.

Ndryshe, Lady Gaga dhe Jeniffer Lopez ishin të nderuar të interpretojnë himnin kombëtar amerikan gjatë inaugurimit të Joe Biden si president.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat