“Ka mama çun”/ Spiropali feston ditëlindjen e parë të djalit

Mediale Vip

“Ka mama çun”/ Spiropali feston ditëlindjen e parë të djalit

Më: 21 janar 2021 Në ora: 01:01
Spiropali feston ditëlindjen e parë të djalit

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë.

Pas vajzës Nalta, deputetja e PS solli në jetë edhe djali Kren.

Sot Kreni ka ditëlindjen e parë dhe Spiropali nuk ka nguruar të ndajë gëzimin e saj edhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

“Ka mama çun! Kren 1”, shkruan Spiropali mbi foto.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat