Selena Gomez vazhdon xhirimet e filmit në New York

Mediale Vip

Selena Gomez vazhdon xhirimet e filmit në New York

Më: 21 janar 2021 Në ora: 09:52
Selena Gomez

Ajo është duke qëndruar në New York ditët e fundit.

28 vjeçarja u pa ditën e djeshme rrugëve të qytetit pasi që është duke xhiruar për një film.

Selena, iu kishte përshtatur kohës me veshjen sportive ngjyrë të verdhë dhe çizmet ngjyrë kafe. Po ashtu, artistja e njohur kishte zgjedhur edhe një xhaketë të gjatë e cila i ndihmoi ta përballonte të ftohtit.

Flokët brune i kishte kapur në pjesën e pasme të kokës, po ashtu Gomez kishte marrë masa mbrojtëse ndaj koronavirusit duke vendosur maskën.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat