Një super bashkëpunim ka ardhur nga Bruna dhe B2N

Mediale Vip

Një super bashkëpunim ka ardhur nga Bruna dhe B2N

Nga: Maksim Gjokaj Më: 21 janar 2021 Në ora: 16:45
Bruna Smulja

Ja më në fund projekti më i ri i këngëtares Bruna Smulja sapo ka ardhur!

Dhe dilema se cili ishte artisti i bashkëpunimit është shuar tashmë, e ky është B2N.

Kënga quhet "Vajza pa martue" dhe është sjellë mjaft bukur dhe kombinuar me njëri-tjetrin. Ky projekt mjaft ritmik e i menduar mirë shihet dhe nga klikimet e shumta që ka nisur të pritet mjaft mirë.

Siç edhe kishte paralajmëruar Bruna ky është vetëm projekti i parë për këtë vit, e i dyti pritet të vijë por këtë herë solo.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat