Billie Eilish dhe Rosalia publikojnë këngën

Mediale Vip

Billie Eilish dhe Rosalia publikojnë këngën

Më: 21 janar 2021 Në ora: 22:35
Billie Eilish dhe Rosalia

Billie Eilish ka publikuar bashkëpunimin e shumëpritur me Rosalian, “Lo Vas A Olvidar”.

Rosalia fillimisht e kishte paralajmëruar këngën në mars të 2019-s duke thënë se mezi priste të bashkëpunonte.

Eilish sot ka publikuar këngën në kanalin e saj zyrtar në Youtube.

Kënga:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat