“Ferrari” nga Dhurata Dora merr mbi 25 milionë klikime

Mediale Vip

“Ferrari” nga Dhurata Dora merr mbi 25 milionë klikime

Më: 23 janar 2021 Në ora: 17:19
Dhurata Dora

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të dashura shqiptare.

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora është një ndër më të dashurat për publikun.

Ajo pëlqehet mjaft shumë për këngët e veçanta që sjell në tregun muzikor shqiptar dhe jo vetëm.

Kënga e saj “Ferrari”, e cila u publikua 6 muaj më parë po vazhdon të dëgjohet sikurse në fillim.

Ajo së fundmi publikoi një foto në Instastory ku zbuloi se ajo tashmë ka marrë 25 milionë klikime në kanalin e saj të Youtube.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat