Kështu e fsheh barkun në shtatzëni Aurela Hoxha

Mediale Vip

Kështu e fsheh barkun në shtatzëni Aurela Hoxha

Më: 23 janar 2021 Në ora: 22:08
Aurela Hoxha

Modelja e njohur shqiptare ka nisur pushimet për vitin 2021 duke udhëtuar drejt një destinacioni.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku ndan imazhe të ndryshme me ndjekësit e shumtë nga jeta profesionale apo e përdishme.

Së fundi ajo lajmëroi ndjekësit e saj se u lodh nga dimri dhe tashmë ka filluar pushimet në një vend ku u shfaq me të brendshme.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

“Po pushoj nga dimri”, shkruan Aurela në mbishkrimin e fotografisë së publikuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat