Këngëtarja shqiptare rikthehet gjashtë vite më parë, publikon foton romantike me bashkëshortin

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare rikthehet gjashtë vite më parë, publikon foton romantike me bashkëshortin

Më: 25 janar 2021 Në ora: 22:16
Argjentina Ramosaj me bashkëshortin

Argjentina Ramosaj ka publikuar një imazh romantik.

Në Instagram, ajo është rikthyer gjashtë vite më parë.

Artistja shqiptare shihet se ka qenë në pushime në Tailandë me bashkëshortin e saj.

Çifti kanë pozuar pranë njëri-tjetrit, teksa shihen të përqafuar dhe bashkëshorti i ka dhuruar një puthje në qafë.

Ndryshe, ata  janë prindër të një djali, Noah.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat