Në orët e vona, Dua Lipa provokon gjysmë e zhveshur para pasqyrës

Mediale Vip

Në orët e vona, Dua Lipa provokon gjysmë e zhveshur para pasqyrës

Më: 27 janar 2021 Në ora: 09:08
Dua Lipa

Dua solli imazhe joshëse, e veshur me të brendshme.

Dua Lipa, pavarësisht kufizimeve që shtetet po i vendosin për shkak të pandemisë COVID-19, nuk e ka problem të udhëtojë rreth botës.

Së fundi, këngëtarja kishte pushuar në Meksikë bashkë me të dashurin dhe familjen e saj, ndërsa tani është kthyer në Kaliforni.

Dua ndau me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, mes tyre ishte edhe një foto e shkrepur në të brendshme para pasqyrës.

Ajo tregoi linjat perfekte trupore, teksa sipër kishte veshur një bluzë të zezë, kurse në disa foto tjera shfaqi qenin e saj.

Dua Lipa së fundi ka pozuar për numrin e ri të “Rolling Stone”, ku edhe foli për projektet muzikore e shumëçka tjetër.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat