Kate Middleton shfaqet pak më larg stilimit voluminoz të flokëve në paraqitjen e fundit

Mediale Vip

Kate Middleton shfaqet pak më larg stilimit voluminoz të flokëve në paraqitjen e fundit

Më: 27 janar 2021 Në ora: 09:23
Kate dhe William

Kate Middleton është mbretëreshë dhe kryetare e flokëve me volum.

Vëllimi dhe kaçurrelat e saj janë mahnitëse, flokët tanë të rrafshët mund vetëm të ëndërrojnë volumin marramendës të Kate.

Kohët e fundit megjithatë, Kate ka ndryshuar pamjen e saj. Ashtu si ne të tjerët që dëshirojmë diçka të re tani, ajo u kthye në zeshkane në fillim të këtij viti.

Sidoqoftë, ndryshimi më i madh nga të gjithë erdhi javën e kalur kur në Instagramin e tyre, Kate dhe William postuan një video duke falenderuar punëtorët shëndetësor në një video emocionuese.

Në klip, Kate mund të shihet pa volum të tepruar, me flokë super të hijshëm dhe super të drejtë.

Për të festuar Burn’s Night, Kate dhe William postuan një video tjetër. Këtë herë Kate kishte veshur një fustan ikonik të kuq, por edhe kjo u hijeshua nga stilimi i saj i thjesht i flokëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat