Lady Gaga paska marrë dhe të dashurin në betimin e presidentit

Mediale Vip

Lady Gaga paska marrë dhe të dashurin në betimin e presidentit

Më: 27 janar 2021 Në ora: 13:31
Lady Gaga

Nga njëra lidhje në tjetrën, një ka qenë pyetja që i ka shoqëruar ndjekësit e Lady Gaga-s: A ka qenë ajo ndonjëherë e dashuruar?

E komentuar për lidhjet e saj me Dan Horton apo Christian Carino, duket se Lady nuk ka rreshtur së kërkuari në asnjë moment romancitetin.

Michael Polansky është djali i ri që i ka marrë zemrën Gaga-s, një drejtues mjaft i pasur dhe i pashëm, i cili e pati daljen e saj të parë publike në inagurimin e Presidentit Joe Biden, vetëm pak ditë më parë.

Ndonëse njohja e tyre ka nisur që prej vitit 2019, kur dyshja u fotografua bashkë në darkën e ndërrimit të viteve ata kanë zgjedhur të mos ndajnë momente nga raporti i tyre.

Teksa interneti në përgjithësi ishte përqendruar në veshjen e Gaga-s, ajo ndau një moment me Michael dhe më vonë shihej duke biseduar me Jennifer Lopez dhe Hillary Clinton me dorën e saj të mbështetur lehtë në shpatullën e Michael.

Epo duhet të prisni dhe pak për të parë edhe ndonjë puthje në publik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat