Atdheu shihet në shoqërinë e ish konkurrentes së “Love Story”

Mediale Vip

Atdheu shihet në shoqërinë e ish konkurrentes së “Love Story”

Më: 27 janar 2021 Në ora: 15:35
Atdhe Xhavarina, Drita Perhati

Konkurrenti i Përputhen, Atdhe Xhavarina, tërhoqi menjëherë të gjithë vëmendjen e publikut me hyrjen e tij në program.

Ai është kthyer në një nga konkurrentët më të fortë dhe të pëlqyer.

Në program ai ka treguar se është i fkousuar tek dy vajzat Sindi dhe Melisa. Por së fundi në rrjet po qarkullon një video e konkurrentit me një nga ish konkurrentet e shoët rival Love Story, Drita Perhati.

Ka qenë vetë Drita ajo që ka ndarë një video në InstaStory, ku shihen në një lokal.

Nuk e dimë nëse mes tyr aka diçka më shumë apo thjesht shoqëri, por në rrjetet sociale kanë vërshuar komentet.

Image
Atdhe Xhavarina, Drita Perhati
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat