Shyhrete Behluli kalon kohën në vilën e saj në Brezovicë, publikon këtë imazh

Mediale Vip

Shyhrete Behluli kalon kohën në vilën e saj në Brezovicë, publikon këtë imazh

Më: 27 janar 2021 Në ora: 16:22
Shyhrete Behluli

Këngëtarja e muzikës popullore është duke kaluar disa ditë në vilën e saj në Brezovicë.

Shyhrete Behluli bashkë me vajzat po publikon fotografi nga atje.

Sapo ka postuar një imazh në Instagram e cila siç shihet po e shijon borën, e veshur me veshje dimërore një pallto, kapuç dhe shall me ngjyrë të kuqe Shyhrete Behluli dukej më ndryshe se jemi mësuar ta shohim gjithmonë në veshje elegante.

Familja e këngëtares njihen për jetën e tyre luksoze të cilët e jetojnë duke u nisur nga shtëpia,veshjet e të tjera.

Ndryshe, Ëngjëllusha Salihu së fundi ka bërë publike si duket nga brenda vila e tyre. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat