Shqipja “thumbon” sërish : Publikon foton e Teas me Beartin nga pushimet në Bogë

Mediale Vip

Shqipja “thumbon” sërish : Publikon foton e Teas me Beartin nga pushimet në Bogë

Më: 27 janar 2021 Në ora: 16:40
Tea, Bearti dhe Shqipja

Ish protagonistja e emisionit vazhdon me deklarata të forta ndaj konkurrentëve të emisionit.

Shqipja ende po qëndron prapa mendimit të saj së Tea me Beartin kanë qenë çift edhe kur dilte në takime me Andin.

Së fundi një fanse e saj i ka dërguar një imazh të tyre kur kanë qenë në pushime së bashku dhe shton se Tea dhe Bearti janë një nga çiftet e para që janë përputhur në emision dhe jo siç pretendon emisioni dhe publiku se janë Tea dhe Andi pasi që ata u larguan nga emisioni.

Shqipja shton se janë tallur me të gjithë duke luajtur rolin e të dashuruarve.

Ndryshe, Andi dhe Tea po ashtu edhe emisioni i “Përputhen” vazhdon të injoroj deklaratat e Shqipes duke mos i komentuar.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat