Elliot Page dhe gruaja e saj Emma Portner divorcohen: Do mbetemi mikesha

Mediale Vip

Elliot Page dhe gruaja e saj Emma Portner divorcohen: Do mbetemi mikesha

Më: 27 janar 2021 Në ora: 16:57
Elliot Page dhe Emma Portner

Elliot Page dhe gruaja e saj Emma Portner kanë nisur procedurat e divorcit, pas tre vitesh martesë.

Lajmi erdhi fiks 2 muaj pasi Eliot tregoi se i përket komunitetit trans dhe ka vite që e fsheh këtë fakt nga publiku.

Elliot dhe Emma u martuan në 2018-ën dhe jamë konsideruar gjithmonë si një çift shumë i dashur për publikun.

Ende nuk është zbuluar pse u mor ky vendim, por të dyja palët pranojnë se do mbeten mikesha.

Protagonistja e “Umbrella Academy”, para dy muajsh bëri një rrëfim të ndjerë kur ndau këtë lajm me publikun, duke theksuar se me ne fund mund të jetojë e qetë dhe e lirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat