Jo aq afër sa mendonit, Priyanka Chopra zbulon marrëdhënien me Sophie Turner

Mediale Vip

Jo aq afër sa mendonit, Priyanka Chopra zbulon marrëdhënien me Sophie Turner

Më: 27 janar 2021 Në ora: 17:04
Familja Jonas

Kur familja Jonas bëhet bashkë sigurohen të kalojnë mjaft mirë. Këtë ka treguar së fundmi aktorja Priyanka Chopra e cila ka treguar sa detaje më shumë nga raporti me Joe Jonas dhe Sophie Turner.

Ajo ka treguar se ndonëse jetojnë vetëm disa milje larg njëri-tjetrit takohen rrallëherë.

“Ne nuk e takojmë Joe-n dhe Sohpie-n aq shpesh sa bota mendon, por kur përfundojmë bashkë bëhet një festë e madhe e vërtetë. Jemi të gjithë ne prindërit dhe fëmijët”, ka pohuar Priyanka.

Aktorja ka shtuar gjithashtu se pavarësisht periudhës së vështirë dhe pandemisë nga e cila nuk ka mundur të takojë prindërit, ka qenë e lumtur se ka qendruar gjithë kohës me bashkëshortin e saj.

“Ishte një bekim. Krijoi diçka më të fortë tek ne”, ka pohuar Priyanka Chopra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat