Rina Balaj paralajmëron projektin e ri me një video provokuese

Mediale Vip

Rina Balaj paralajmëron projektin e ri me një video provokuese

Më: 27 janar 2021 Në ora: 18:51
Rina Balaj

Këngëtarja është në përgatitje të këngës së re.

Rina ka publikuar një video ku në background dëgjohet projekti i saj i radhës që do e lansojë.

Ajo publikoi videon në Instagram duke i venë në mbishkrim emrin e këngës.”Bad Rosita”, mban emrin projekti i ri që artistja ka paralajmëruar.

Rina nuk zbuloi detaje tjera të këngës së re se kur do e publikoi, megjithatë iu kërkoj fansave t’i shkruajnë 500 komente dhe nëse bëhen do e publikoi projektin e saj.

Ndryshe, ajo mori komente të shumta pozitive nga ndjekësit dhe fansat për klipin e ri.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat