Arnold Schwarzenegger 73 vjeçar shëtit me biçikletë rrugëve të Kalifornisë

Mediale Vip

Arnold Schwarzenegger 73 vjeçar shëtit me biçikletë rrugëve të Kalifornisë

Më: 27 janar 2021 Në ora: 19:21
Arnold Schwarzenegger

Aktori i njohur edhe pse vjeshtën e kaluar kishte një operacion në zemër qëndron i fortë.

Arnold Schwarzenegger vazhdimisht merret me ushtrime fizike të cilat e ndihmojnë shumë siç thotë ai.

Të martën u pa me biçikletën e tij në Kaliforni ku u fotografua nga paparazzet.

Veshur me një xhaketë lëkure ngjyrë kafe të shoqëruar me pantolla me ngjyrë të zezë, mbathur mbante një palë këpucë pa çorape.

Po ashtu, ai kishte vendosur edhe syze dhe maskën kundër koronavirusit, rikujtojmë se në ditën e inaugurimit të presidentit Joe Biden ai mori vaksinën.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat