Me të brendshme e trëndafila në duar, modelja e njohur josh me lëvizjet para kamerës

Mediale Vip

Me të brendshme e trëndafila në duar, modelja e njohur josh me lëvizjet para kamerës

Më: 30 janar 2021 Në ora: 14:59
Ana Cheri

Ana Cheri provokoi fansat edhe me paraqitjen e fundit.

Ana Cheri është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat komentohet pa fund për paraqitjet provokuese.

Në videon e fundit, modelja u shfaq e veshur me të brendshme rozë dhe me disa rripa në trup, ndërsa provokoi keq.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

Ajo bënte lëvizje provokuese para kamerës, ndërsa u komentua shumë nga ndjekësit që i ‘ngacmoi’ me këtë video.

Ana po mbante disa trëndafila në duar, ndërsa provokoi duke vënë në plan të parë të pasmet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat