Motra i feston ditëlindjen, Ermali ka një urim special për të

Mediale Vip

Motra i feston ditëlindjen, Ermali ka një urim special për të

Më: 1 shkurt 2021 Në ora: 11:16
Ermali dhe Bulza Fejzullahu

Bulza Fejzullahu sot ka ditëlindjen.

Këngëtari e ka uruar me një fotografi të publikuar

Ai i ka shkruar edhe një mbishkrim imazhit duke i uruar më të mirat motrës së tij.

“Urime ditëlindjen motër, të du sa krejt botën edhe 100”, ka shkruar Ermali.

Ndryshe, përveç Ermalit Bulza ka marrë urime edhe nga Sabri Fejzuallahu dhe nëna e saj, Nera.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat