“A t’ka rreh najher baci Sabri”, Ermali befason me përgjigjen

Mediale Vip

“A t’ka rreh najher baci Sabri”, Ermali befason me përgjigjen

Më: 2 shkurt 2021 Në ora: 17:34
Ermal dhe Sabri Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu merr gjithmonë vëmendjen me postimet që bën. Njëjtë ka ndodhur edhe mbrëmë, ku iu ka përgjigjur pyetjeve që i kanë bërë fansat.

Një prej fansave ishte i interesuar të dijë nëse e ka rrahur ndonjëherë Sabri Fejzullahi.

Ermali është përgjigjur me humor duke thënë se Sabriu jo, por se bashkëshortja e tij çdo ditë.

Image
Insta

“Jo asnjëherë po bashkëshortja e tij, nana jem çdo ditë”, ka qenë përgjigja e Ermalit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat