Shuma marramendëse që shpenzoj Sara Hoxha në dukjen e fundit

Mediale Vip

Shuma marramendëse që shpenzoj Sara Hoxha në dukjen e fundit

Më: 2 shkurt 2021 Në ora: 19:02
Sara Hoxha

Sara Hoxha është një ndër personalitetet me të komentuar në mediat rozë.

Ajo përflitet në mediat rozë si për jetën e saj personale ashtu edhe për dukjen e saj që vazhdon të bëjë bujë të madhe me çmimet marramendëse që shpenzon në to.

Së fundi, ajo postoj foto së bashku me Ledri dhe të birin me një pamje të thjeshtë e sportive, si një familje shumë e lumtur.

Image

Mirëpo çmimet e kësaj dukje kalojnë shifra marramendëse. Dukja e saj kalon çmimin 211.00 euro, nga brendit i njohur Nicki Studios.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat