I dhënë shumë pas tatuazheve, Gashi shton edhe një në trup

Mediale Vip

I dhënë shumë pas tatuazheve, Gashi shton edhe një në trup

Më: 6 shkurt 2021 Në ora: 15:32
Reperi Gashi

Reperi Gashi njihet si i dhënë pas tatuazheve, ngase numëron shumë të tilla në pjesë të ndryshme të trupit dhe shton shumë shpesh të reja.

Së fundi, artisti ka postuar një video në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqet duke bërë tatuazhin e radhës, që siç duket do të jetë në shpinë.

Ai nuk preferoi të tregonte rezultatin e tatuazhit, por pëlqen shumë ta mbush trupin me të tilla.

Kujtojmë se reperi ka bërë të ditur se ka finalizuar disa këngë të reja, të cilat pritet t’i publikojë shumë shpejt.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat