Adelina Berisha publikon edhe një fotografi nga prapaskenat e klipit

Mediale Vip

Adelina Berisha publikon edhe një fotografi nga prapaskenat e klipit

Më: 9 shkurt 2021 Në ora: 21:05
Adelina Berisha

Këngëtarja është në përgatitje të projektit të ri.

Adelina Berisha vazhdimisht po i shfrytëzon rrjetet e saj sociale për të publikuar prapaskena nga kënga e re.

Sapo ka postuar një imazh e cila shihet e veshur elegante dhe e rregulluar teksa ka shkruar mbishkrimin e postimit titullin e këngës.

“Valla”, është projekti i ri i Adelina Berishës.

Ndryshe, kjo do të jetë kënga e parë e saj për vitin 2021.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat