Robert Berisha publikon fotografi me dashurinë e tij të vetme

Mediale Vip

Robert Berisha publikon fotografi me dashurinë e tij të vetme

Më: 15 shkurt 2021 Në ora: 15:05
Robert Berisha

Javën e kaluar qarkulloi një video e këngëtarit e modelen e njohur.

Dyshja u panë në momente intime me njëri-tjetrin.

Robert Berisha me modelen italian Maria Bove shkëmbyen një puthje në buzë njëri-tjetrit dhe kështu u aludua se dyshja janë në një lidhje dhe u quajt e dashura e re e tij.

Këngëtari sot ka publikuar një fotografi me dashurinë e tij të vetme, ashtu siç e quan ai.

Roberti në Instagram, ka postuar një imazh me vajzën e tij Reneen.

“Dashuria ime e vetme, Renee”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat