Largohen në mënyrë të befasishme dy aktorët kryesorë të serialit “Hercai’’

Mediale Vip

Largohen në mënyrë të befasishme dy aktorët kryesorë të serialit “Hercai’’

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 17:45
Seriali turk “Hercai’’

Seriali turk “Hercai’’ ka theyr rekord shikueshmërie jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë.

Por së fundmi nga mediat turke kanë bërë të ditur se dy aktorët kryesorë të këtij seriali Ahmet Tansu Tasanlar, i cili i dha jetë personazhit të 'Azad' dhe aktorja e bukur Oya Unustas që luajti 'Gonul' po i japin lamtumirën serialit, po pa treguar arsyen.

Kujtojmë që kur episodi i tij  u shfaq në mars 2019 në kanalin televiziv turk ATV, seriali ka marrë shumë vëmëndje.

‘’Hercai" krahason dhe eksploron temat e dashurisë, dhimbjes dhe amësisë, zakonisht në formën e personazheve që mishërojnë këto tema dhe tipare. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat