”E di e meritoi blok”, Capital T habit me deklaratën e tij në Instagram

Mediale Vip

”E di e meritoi blok”, Capital T habit me deklaratën e tij në Instagram

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 19:08
Capital T

Nuk pritej ky veprim nga këngëtari.

Capital T ka ditë që po shijon pushimet luksoze ku edhe po publikon postime në rrjete sociale

Së fundi ka postuar foto dhe video ku ka treguar për ndjekësit dhe fansat vendin e mahnitshëm se ku është duke qëndruar.

Nga atje, këngëtari shihet se po e shijon në maksimum pushimin edhe pse nuk ka zbuluar se kush po e shoqëron.

Sapo ka publikuar fotografi dhe video i cili ka shkruar një mbishkrim të çuditshëm.

”E di e di e meritoj block”, ka shkruar Capital T në postim.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat