Ende 2 muajsh por Sara sapo e çoi Poem tek dentisti

Mediale Vip

Ende 2 muajsh por Sara sapo e çoi Poem tek dentisti

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 22:24
Sara, Poem Blu

Sara Hoxha ka vetëm pak muaj që është bërë nënë dhe pak kohë që u kthye në Shqipëri.

Tani që Poem është 2 muajshe, mami Sara ka vendosur t’i kushtojë pak vëmendje dhe shëndetit të saj. Siç dihet, dhëmbët janë ato që rrezikojnë të dëmtohen gjatë shtatzanisë.

Përjashtim, sigurisht që nuk kanë bërë as dhëmbët e Sarës. Deri tani nuk ka asgjë të jashtëzakontë. Ajo që e bën të veçantë është se Sara është paraqitur në klinikën dentare IGLOL në Tiranë së bashku me të voglën Poem. Ajo e mban bebushen në prehër teksa dentistja kryen punën e saj.

Image
Insta

Me siguri, kur Poem të rritet, nuk do të ketë frikë nga dentisti për të mos thënë që mund të jetë ajo që do të kujdeset për dhëmbët e të ëmës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat