Ndahet nga jeta regjizori i njohur korçar

Mediale Vip

Ndahet nga jeta regjizori i njohur korçar

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 21:54
Naum Tërova

Ndërron jetë nga Covid 19 aktori dhe regjisori i famshëm korçar Naum Tërova.

Mësohet se artisti ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme.

Ai ishte i shtruar prej disa ditësh gjendje të rëndë në pavionin e pmeumologjisë pranë spitalit Korçë ku trajtohen personat me Covid19.

Naum Tërova është babai i N/kryetares së bashkisë Korçë Benila Terova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat