Shoku ia zbulon një sekret Shpatit dhe Selvijes

Mediale Vip

Shoku ia zbulon një sekret Shpatit dhe Selvijes

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 22:23
Shpat Kasapi dhe Selvija

Këngëtari Shpat Kasapi ka pak kohë që kurorëzoi me fejesë dashurinë me Selvije Jaon.

Së fundi, dyshja e kanë uruar aktorin Rezart Veleshnjan me rastin e ditëlindjes, duke i dërguar një videomesazh.

Me këtë rast u zbulua edhe një detaj në lidhje me këngëtarin dhe fejesën e tyre, e që kuptohet se ata shumë shpejt do të martohen.

Kështu ka lënë të kuptohet Rezarti me videon ku shkroi “Kjo eshte dhurata me e bukur qe mora per 35 vjetorin qe ju do martoheni shume shpejt mora vesh! Rrofsh vllai im. Selva je moter”, shkruan ai.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat