Rita Ora uron fansat për fundjavë të mbarë përmes një imazhi të ‘nxehtë’

Mediale Vip

Rita Ora uron fansat për fundjavë të mbarë përmes një imazhi të ‘nxehtë’

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 20:07
Rita Ora

Rita Ora erdhi tejet joshëse në fotografinë e fundit.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, tash e sa javë po qëndron në Australi

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, ku sjell vazhdimisht fotografi e video të reja për ndjekësit e saj.

Në imazhin e fundit, Rita u shfaq e veshur me bluzë të zezë, në të cilën ekspozonte gjoksin dhe uroi fansat për fundjavë të mbarë si dhe i ftoi ata ta dëgjonin “Bang”.

“Fundjava është këtu! Kush e mori Bang në playlistën e tyre? Më etiketoni në storiet tuaja”, ka shkruar ajo.

Gjatë ditës së djeshme, Rita Ora përmbledhi në një video procesin e realizimit të mini-albumit të ri “Bang”, për të cilin ishte përkushtuar shumë dhe punoi me profesionistë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat