Një partner si Brooklyn Beckham, emocionon me fjalët për të fejuarën

Mediale Vip

Një partner si Brooklyn Beckham, emocionon me fjalët për të fejuarën

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 22:36
Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz

Brooklyn i bëri dedikim romantik të fejuarës.

Brooklyn Beckham dhe e fejuara e tij, Nicola Peltz, janë ndër çiftet më simpatike të shoubizit, të cilët pritet të martohen së shpejti.

Së fundi, djali i ish-futbollistit David Beckham ndau me ndjekësit një imazh, ku shihet duke e fotografuar partneren në pasqyrë.

“Personi më i bukur dhe më i talentuar. Të dua e dashur”, ka shkruar ai, duke e emocionuar Nicolan.

Image

Çifti thuhet se do të organizojnë dasmë madhështore, ndërsa do të ftojnë edhe shumë emra të njohur në kurorëzimin e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat