Këtë foto ia nxjerren fansat Lorit

Mediale Vip

Këtë foto ia nxjerren fansat Lorit

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 23:40
Lori

Lori është padyshim një nga këngëtaret më të afirmuara të muzikës popullore dhe asaj zbavitëse.

Prej shumë vitesh në skenë, Lori e ka vendin e saj të garantuar në zemrat e publikut të gjërë.

Këngëtarja këto kohë nuk është se ka sjell projekte muzikore, e kjo shkaku i pandemisë.

Lori bënë shpesh foto, e fansat sapo i kanë publikuar një me fustan të kuq, ku ajo duket mjaftë e nxehtë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat