Valon Maloku me gjuhë degraduese: E bëjmë lojën kishte po të bie sapuni…!

Mediale Vip

Valon Maloku me gjuhë degraduese: E bëjmë lojën kishte po të bie sapuni…!

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 10:04
Valon Maloku

Ish-kandidati për deputet dhe drejtuesi i emisionit “Its My Love”, Valon Maloku vazhdon të ketë qasje aspak të hijshme ndaj komentuesve në rrjetet sociale.

Në promon e publikuar nga “First Channel”, një lexues i është drejtuar Malokut duke i thënë se “Pse s’po e bënë porno por promo”.

Ndërsa përgjigja e drejtuesit të “Its My love” ishte tejet e ulët. 

“E bojmë me ty tu lujt kishte po t’bjen sapuni”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat