Arjani Konomi vazhdon me ‘thumbime’ ndaj Julit me këtë postim

Mediale Vip

Arjani Konomi vazhdon me ‘thumbime’ ndaj Julit me këtë postim

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 17:33
Arjan Konomi

Opinionisti i “Përputhen”, Arjan Konomi ka ndarë njën imazh nga koha kur kishte vizituar një shpellë.

Konkurrenti i ri në “Përputhen”, Juljan Lala bëri emër për vete që nga dita e parë kur u fut në emision.

Ai tha publikisht se jeton në një shpellë dhe udhëton nëpër botë pa para.

Së fundmi, opinionisti i këtij programi, Arjan Konomi, ka postuar në rrjetin e tij social Instagram, një foto nga vendbanimet prehistorike të Kapadokias, ku krahas fotos shkruante se edhe ai kishte jetuar në një shpellë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat