Dua Lipa arrin një sukses tjetër, albumi “Future Nostalgia” tani është ‘Platinum’ në Britani

Mediale Vip

Dua Lipa arrin një sukses tjetër, albumi “Future Nostalgia” tani është ‘Platinum’ në Britani

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 07:37
Dua Lipa

Këngëtarja e njohur nga Kosova, e cila ka arritur famë ndërkombëtare, Dua Lipa po shënon karrierë shumë të suksesshme në muzikë.

Dua Lipa njihet si një fenomen i ‘pop-it’ dhe ka pushtuar botën e muzikës me shpejtësi të madhe duke u bërë kështu si njëra ndër këngëtaret më të kërkuara në botë.

Së fundmi Dua ka postuar një fotografi mjaft atraktuve ku shihet gjysmë e zhveshur duke falënderuar të gjithë ata që e kanë ‘dëgjuar, kërcyer dhe mbështetjen’, e vazhdueshme.

“Future Nostalgia tani është një album platin në Mbretërinë e Bashkuar!!! Ne jemi mirë është loja ajrore numër 1 në Mbretërinë e Bashkuar! Faleminderit ,që e keni dëgjuar, keni kërcyer dhe gjithë mbështetjen tuaj të vazhdueshme !!! Ju dua !!”, u shpreh Dua në mbishkrimin e fotografisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat