Shkëlzen Jetishi feston ditëlindjen kjo është mosha e tij

Mediale Vip

Shkëlzen Jetishi feston ditëlindjen kjo është mosha e tij

Më: 1 mars 2021 Në ora: 15:24
Shkëlzen Jetishi-Xeni

Këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore sot feston ditëlindjen.

Shkëlzen Jetishi-Xeni ka lindur me 1 mars në vitin 1964

Qysh se nga koha kur ka qenë fëmijë ai ka interpretuar projekte muzikore i cili është veçuar çdoherë pothuajse me zërin e tij dhe sot gëzon një vend special në zemrën e publikut.

Shkëlzen Jetishi i njohur si Xeni sot mbush 57 vite.

Ai mori urime nga miqtë e tij për ditëlindjen e 57 të cilat i publikoi në Instagramin e tij në shenjë falënderimi.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i Xenit është ‘A pajtohem’. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat