Flokët e Sean Penn në ‘Golden Globes’ bëhen shakaja e momentit në rrjetet sociale

Mediale Vip

Flokët e Sean Penn në ‘Golden Globes’ bëhen shakaja e momentit në rrjetet sociale

Më: 1 mars 2021 Në ora: 19:27
Sean Penn

Shikuesit nuk mund të mos komentonin për modelin e flokëve të aktorit në Twitter.

“Unë jam adhurues i Sean Penn por jo edhe adhurues i modelit të flokëve”, tha një person.

“Sean Penn shkoi tek stilisti i tij i flokëve dhe i tha:” Më jep djalin e Operacionit “,” tha një shikues në lidhje me lojën ‘Operation’.

Disa shikues e gjetën pamjen e aktorit jo edhe aq tragjike, duke thënë se ai “është gjithashtu si të gjithë ne tani, nëse do të detyroheshim të vishnim një kostum”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat