Ana provokon me veshjen sportive, josh me të pasmet e formësuara

Mediale Vip

Ana provokon me veshjen sportive, josh me të pasmet e formësuara

Më: 1 mars 2021 Në ora: 22:48
Ana Cheri

Modelja e njohur ka provokuar ndjekësit e saj.

Ana Cheri komentohet mjaft shumë për postimet provokuese të cilat ajo publikon në rrjete sociale

Modelja është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh më shumë se 12 milionë ndjekës.

Së fundmi ajo ka shfaqur barkun dhe të pasmet e formësuara përmes një paraqitje në Instastory.

Ana erdhi me veshje të ngushtë e cila i zbulonte gjoksin e bujshëm asaj

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat