Ky është momenti kur arrestohet Meriton Mjekiqi

Mediale Vip

Ky është momenti kur arrestohet Meriton Mjekiqi

Më: 3 mars 2021 Në ora: 08:32
Meriton Mjekiqi

Pak minuta më parë në Fushë Kosovë është arrestuar moderatori i “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi.

Ai është kapur në shtëpinë e djalit të hallës së tij, i cili i ka deklaruar organeve të rendit se nuk ishte në dijeni që Mjekiqi po kërkohej nga Policia.

Media ka qenë në vendngjarje në momentin kur Mjekiqi është kapur dhe është arrestuar.

Sjellim të plotë për ju momentin e arrestimit në videon e mëposhtme. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat