Tayna dhe Flori arrin 4 milionë shikime me këngën e re

Mediale Vip

Tayna dhe Flori arrin 4 milionë shikime me këngën e re

Më: 4 mars 2021 Në ora: 09:30
Tayna dhe Flori

Bashkëpunimi i dyshes ka rezultuar i suksesshëm.

Tayna dhe Flori dy javë më parë publikuar projektin “Magdalena”

Dyshja e lansuan me videoklip bashkëpunimin e tyre të parë i cili u prit shumë mirë nga fansat.

Me 17 shkurt e publikuan në platformën sociale YouTube klipin i cili vetëm për dy javë ka arritur 4 milionë shikime.

Ndryshe, ky ishte projekti i parë i lansuar nga Tayna dhe Flori, theksojmë se këngëtarja e sjelli Flori Mumajesi sërish në skenën muzikore pasi ai ka munguar gjatë vitit 2020 duke publikuar vetëm një këngë dhe atë në fund të vitit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat