Gjiko i emocionuar pasi u bë baba për herë të dytë: Kush ka vajza, botën ka

Mediale Vip

Gjiko i emocionuar pasi u bë baba për herë të dytë: Kush ka vajza, botën ka

Më: 4 mars 2021 Në ora: 16:19
Gjiko dhe Elita

Gjiko ka publikuar imazhet e para me vajzën e sapolindur.

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi dje (3 mars) u bënë prindër për herë të dytë

Elita solli në jetë një vajzë, të cilës ashtu sikurse djalit, vendosën ta pagëzojnë me një emër të veçantë dhe e quajtën Bota.

I emocionuar që u bë baba sërish, Gjiko postoi imazhet e para krah vajzës dhe gruas, duke treguar se po kujdeset në maksimum për to.

“Kush ka vajza botën ka ❤️🧿🌎 faleminderit Zotit per Kete dhurate kaq te embel 👼🏻”, ka shkruar ai.

Gjiko dhe Elita që në ditën e parë vendosën t’i hapin edhe llogari në Instagram vajzës së sapolindur.

Ndryshe, çifti janë prindër edhe të një djali, i cili quhet Zëri. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat