Nëna e Gjikos i bën dhuratën e veçantë Elitës dhe ajo s’mund të ishte më e lumtur

Mediale Vip

Nëna e Gjikos i bën dhuratën e veçantë Elitës dhe ajo s’mund të ishte më e lumtur

Më: 6 mars 2021 Në ora: 06:32
Nena e Gjikos dhe Elita

Elita dhe Gjiko, para dy ditësh u bënë prindër për herë të dytë. Moderatorja solli në jetë  një vajzë, të cilën dyshja e kanë prezantuar dje me gjithë botën.

Dyshja kanë publikuar disa imazhe shumë të ëmbla nga materniteti, në të cilat shihen duke pozuar për herë të parë me më të voglën e familjes.

Ata kanë zbuluar se vajzën e kanë pagëzuar me emrin Bota. Çifti kishin thënë muaj më parë se emrin e vajzës së tyre e kishin zbuluar prej kohësh dhe se do të ishte një emër unik.

Të voglën e kanë mirëpritur sot në shtëpi me një festë super të këndshme me familjarët, ndërsa Elita s’na i ka kursyer pamjet në rrjete sociale.

“Bota ime ”- ka shkruar Elita krahas pamjeve.

Ndërkohë, pak orë më parë, Elita na prezantoi me dhuratën që i kishte  bërë vjehrra. Ajo postoi në InstaStory surprizën që kishte marrë nga nëna e Gjikos, një veshje për bebushen, si dhe një varëse floriri për të.

“Kush paska vajza, paska edhe 5 lirsha. Mos na lazdro kaq shumë. Love u”, ka shkruar moderatorja bukuroshe krahas dhuratave, duke i bërë tag nënës së Gjikos, Lirije Gjikollit.

Menjëherë pas lindjes, çifti i kanë hapur një adresë në Instagram të voglës, njësoj si babi Gjiko por me një ndryshim të vogël “botatheflygirl”.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat